سه سال پیش وقتی پیشنهاد دیدن این فیلم را به یکی از دوستانم میدادم، حتی نمیتوانستم درست اسمش را تلفظ کنم از آن مجنونِ یونانی هم فیلمی ندیده بودم! فقط به عشق نیکول کیدمن که خیلی پیرشده تصمیم گرفتم فیلم را ببینم. شاید اشتباه من این بود که راجع‌به مازوخیسم فقط در اینترنت خوانده بودم، شاید اگر آن موقع مازوخیسم را بهتر میدانستم به آن جُکی که کاراکتر اصلی قصه به دختر کالین فارل میگوید، میخندیدم! اما اصلا بنظرم خنده‌دار نبود حتی نفهمیدم معنایش چیست! روش لانتیموس شبیه هیچکس نیست. الان که گفتم شبیه کسی نیست یاد فیلم افتضاح سوگلی افتادم. کاش میشد با او حرف بزنم و بپرسم چرا این فیلم را ساخته و به سبک فیلمسازی عجیبش لگد زده! چرا همیشه مردم دوست دارند جایزه بگیرند و مطرح باشند و خودشان را به یک مشت اسم بفروشند؟! بهرحال فیلم کشتن گوزن مقدس یک سکانس درخشان دارد که در خانه گرفته شده، و این کالین فارل است که باید انتخاب کند که کدام یکی از اعضای خانواده‌ش را بکشد.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجاره انبار در تهران گردشگری علوم آز 98 نَمَر به عربی به معنی پلنگ Serena دانلود تمامی فیلم های ایرانی و خارجی پایگاه ویژه رزمی شهید کارگربرزی Shannon